Postępy w chirurgii naczyń 2021

 

ZGŁASZANIE UDZIAŁU W KONFERENCJI / REJESTRACJA

 

Konferencja przeznaczona jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

Konferencja będzie realizowana w formie transmisji online na platformę streamingową, z dostępem tylko dla zarejestrowanych uczestników. Aby uzyskać dostęp i wziąć udział w konferencji niezbędne jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia online oraz wniesienie opłaty rejestracyjnej. Sugerujemy rejestrację z wyprzedzeniem, bowiem procedura weryfikacji i przesłania kodu dostępu zajmuje pewien czas.
 

Aby przejść do formularza rejestracji kliknij na poniższy przycisk:


OPŁATA REJESTRACYJNA - UCZESTNICTWO W TRANSMISJI ONLINE

  • Promocyjna opłata rejestracyjna dla lekarzy za uczestnictwo w transmisji online wynosi 50 zł brutto pod warunkiem jej zapłaty do dnia 15 marca 2021 r.
  • Standardowa opłata rejestracyjna od dnia 16 marca 2021 r. wynosi 90 zł brutto.

 

Przed konferencją zarejestrowany Uczestnik otrzyma pocztą elektroniczną indywidualny kod logowania, które umożliwia:

  • udziału online w wykładach naukowych i sponsorowanych w czasie konferencji
  • dostępu do reklam i materiałów informacyjnych sponsorów
  • zadawania pytań wykładowcom na czacie (moderatorzy wybiorą najbardziej interesujące i poproszą wykładowców o odpowiedź)

Kod dostępu zostanie wysłany mailem na adres Państwa poczty elektronicznej, podany podczas rejestracji. Kod dostępu umożliwia jednoczesne zalogowanie tylko na jednym urządzeniu. Użycie go na innym urządzeniu jest możliwe, ale powoduje automatyczne wylogowanie z poprzedniego.

Osoby uczestniczące w konferencji otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział oraz uzyskanie punktów edukacyjnych.

 

Biuro Organizacyjne